Spēļu austiņas Dark Project SONO (melnas)
64,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
Noliktavā 1 prece/-es
| Krāsa | Melna / Violeta |
| Mikrofons | Noņemams ar trokšņu slāpēšanu |
| Savietojamība | Windows / Mac / PlayStation / Xbox / Mobilās ierīces |
| Skaļruņu diametrs | 53mm |
| Mikrofona diametrs | 6×2,7mm |
| Skaļruņu jutība | 113±3dB 1 kHz |
| Mikrofona jutība | -38±3dB |
| Kabeļa savienojums | 3,5mm jack |
| Savienojuma veids | Vadu |
| 7.1 Surround Sound | Ir |
| Apgaismojums | Nav |
| Ražotājs | Dark Project |
| Garantijas apkalpošana | 24 mēneši |
| Svars | 275 g |
|---|---|
| Dimensijas | 22 × 16 × 8 cm |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti

Klaviatūra Dark Project ALU87A (dienasgaisma)
59,99 € ar PVN

















