Klaviatūra Royal Kludge S85 (Horizon Blue)
99,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Modelis | ROYAL KLUDGE S85 Horizon Blue |
| Krāsa | Balta / Zila |
| Izkārtojums | US |
| Tips | Mehāniskā (Beige slēdži) |
| Slēdžu tips | RK Beige |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | ABS double-shot |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiedumu |
| Svars | 1200 g |
| Izmēri | 330 x 135 x 43 mm |
| Savienojums | Vadu / Bezvadu / 2.4GHz (Three-mode) |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 (Type-C) |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 85 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ražotājs | Royal Kludge |
| Baterijas ietilpība | 7200 mAh |
| Keycaps noņēmējs | Ir |
| Slēdžu noņēmējs | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |

| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 60% (melna)
Klaviatūra Royal Kludge R75 (Sky Cyan)
63,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK100 (balta/pelēka)
79,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK84 (melna)
69,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 Plus (zila/balta)
69,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK100 (melna)
69,99 € ar PVN











