




Klaviatūra Royal Kludge M65 (okeāna zila)
88,99 € Original price was: 88,99 €.74,99 €Current price is: 74,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Modelis | Royal Kludge M65 (Ocean Blue) |
| Krāsa | Famicom (zila, balta) |
| Tips | Mehāniskā |
| Slēdži | RK Beige/Creamy Switches |
| Hot-swap | Jā (savietojams ar 3/5 pin) |
| Keycaps | PBT MDA profils |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiedumu |
| Svars | ~720 g |
| Izmēri | 315 x 105 x 40 mm |
| Savienojumi | Vadu (USB-C), Bluetooth 5.1, 2.4GHz Wireless |
| Akumulatora kapacitāte | 6000 mAh |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB-A uz USB-C |
| Ūdensizturība | Nav |
| Taustiņu skaits | 65% izkārtojums (66 taustiņi) |
| Apgaismojums | RGB, vadāms ar programmatūru |
| Ražotājs | Royal Kludge |
| Keycaps noņēmējs | Ir |
| Slēdžu noņēmējs | Ir |
| Tastatūras programmatūra | Ir (RK Software) |
| Garantija | 24 mēneši |







| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 60% (balta)








