




Klaviatūra Royal Kludge KZZI K98 (Polar White)
84,99 € Original price was: 84,99 €.74,99 €Current price is: 74,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Balta (Polar White) |
| Tips | Mehāniskā (Rainbow/Resilient slēdži) |
| Slēdži | KZZI (Linear) |
| Hot-swap | Jā |
| Taustiņu vāciņi | PBT |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiedieni |
| Svars | 1300g |
| Izmērs | 392 x 152 x 42 mm |
| Savienojums | Vadu / bezvadu / 2.4GHz (Three-mode) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Kabeļa garums | 1.8m |
| Akumulatora ietilpība | 6300 mAh |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 98 |
| Apgaismojums | RGB |
| Ražotājs | KZZI |
| Taustiņu vāciņu noņēmējs | Ir |
| Slēdžu noņēmējs | Ir |
| Tastatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |











| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Reina)
Klaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Putas)

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Laika mašīna)
84,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK918 (melna)
59,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK918 (balta)
59,99 € ar PVN







