




Klaviatūra Royal Kludge KZZI K68 Pro (Nezuko Purple)
69,99 € Original price was: 69,99 €.59,99 €Current price is: 59,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Purpura (Nezuko Purple) |
| Tips | Mehāniskā (Rainbow/Resilient slēdži) |
| Slēdži | KZZI (Linear) |
| Hot-swap | Jā |
| Taustiņu vāciņi | PBT |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiedieni |
| Svars | 800g |
| Izmērs | 329 x 118 x 38 mm |
| Savienojums | Vadu / bezvadu / 2.4GHz (Three-mode) |
| Kabeļa garums | 1.8m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 67 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ražotājs | KZZI |
| Akumulatora ietilpība | 2000 mAh |
| Taustiņu vāciņu noņēmējs | Ir |
| Slēdžu noņēmējs | Ir |
| Tastatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |





| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge R65 (Phantom)
54,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Reina)

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (balta)
54,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 Plus (zila/balta)
69,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 Plus (melna/zila)
69,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 (melna)
59,99 € ar PVN







