

Klaviatūra MCHOSE GX87 Ultra alumīnijs (balta elektroforēze)
129,99 € Original price was: 129,99 €.109,99 €Current price is: 109,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Balta |
| Tips | Mehāniskā (Vintage White slēdži) |
| Slēdži | MCHOSE |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | Cherry Double Shot PBT |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiešanu |
| Svars | 2500 g |
| Izmēri | 361 × 144 × 43 mm |
| Savienojums | Vadu / bezvadu / 2.4 GHz (Three-mode) |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 87 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ražotājs | MCHOSE |
| Baterijas kapacitāte | 8000 mAh |
| Keycaps / Switch puller | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |

Full CNC Alumium, Silky-smooth Surface
Experience the premium feel of our Full CNC Aluminum Cover paired with 180 mesh surfacing technology. This combination elevates the body surface texture, offering a silky-smooth touch that’s truly top-tier.

Quick Disassemble Case (ULTRA Model)
Redesign your keyboard effortlessly with our quick disassemble case. No screws, just a smooth, easy process to transform your keyboard into a reflection of your unique style, fitting seamlessly into your daily vibe.

Remap Any Key
QMK and VIA support are your secret weapons for mastering your keyboard. The open-source QMK firmware empowers you with limitless options for remapping keys, creating macros, and setting up shortcuts, ensuring total control over every keystroke.
Silicon Tactile
Indulge in superior comfort with our finely structured 5-layer sound-absorbing foam. The silicon leaf-springs on the gasket mount provide a perfectly rhythmic typing flow, balancing responsiveness and comfort. Every keystroke feels just right, enhancing your overall typing enjoyment.

4 Colors Top Case
Redesign your keyboard effortlessly with our quick disassemble case. No screws, just a smooth, easy process to transform your keyboard into four different vibes of your preference.
*Top Cases are only compatible with Ultra version.

3 Connectivity Modes
The GX87 keyboard offers tri-mode connectivity (Wired USB, BT wireless, 2.4GHz wireless) with a 1000Hz polling rate in both wired and 2.4GHz modes, 125Hz in wireless mode, allowing seamless multitasking across up to three devices, and is compatible with both Mac OS and Windows.

Prebuilt Switch Options
Switch out your GX87’s key switches to match your style and typing preferences. With fully hot-swappable capabilities, customizing your keyboard has never been easier – it’s just a few simple clicks!
| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)









