Klaviatūra Keychron V4 MAX QMK (Carbon Black)
109,99 € Original price was: 109,99 €.99,99 €Current price is: 99,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Melna/Zila/Sarkana |
| Tips | Mehāniskā (Red Switch) |
| Slēdži | Keychron K Pro |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | PBT Double-shot OSA |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 50 000 000 nospiešanas |
| Svars | 730g |
| Izmērs | 304x117mm |
| Savienojums | Vadu |
| Kabeļa garums | 1.8m |
| Kabeļa savienotājs | USB-A/USB Type-C |
| Ūdensizturība | Jā |
| Pogu skaits | 61 |
| Apgaismojums | RGB |
| Ražotājs | Keychron |
| Keycaps/slēdžu noņēmējs | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |






| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 60% (balta)

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (Taro Milk)
89,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Reina)

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (okeāna zila)
89,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Laika mašīna)
84,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK84 (balta)
69,99 € ar PVN





