




Klaviatūra Dustsilver ROBOT D84 (Mecha)
99,99 € Original price was: 99,99 €.79,99 €Current price is: 79,99 €. ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Balta / Zila |
| Tips | Mehāniskā (Silver / White slēdži) |
| Slēdži | Gateron PRO |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | Five-Sided Dye-Sub PBT |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiešanas |
| Svars | 1500g |
| Izmērs | 365x136x41mm |
| Savienojums | Vadu / Bezvadu / 2.4Ghz (Three mode) |
| Baterijas kapacitāte | 3750mAh |
| Kabeļa garums | 1.5m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 |
| Ūdensizturība | Jā |
| Pogu skaits | 84 |
| Apgaismojums | RGB |
| Ražotājs | Dustsilver |
| Keycaps noņēmējs | Ir |
| Switch noņēmējs | Ir |
| Tastatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |





.




| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 65% (Cosmic Blue)
Klaviatūra Ducky One 3 65% (migla pelēka)
Klaviatūra Royal Kludge R65 (Phantom)
54,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Reina)
Klaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Putas)
Klaviatūra Royal Kludge RK918 (melna)
59,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK84 (melna)
69,99 € ar PVN















