Klaviatūra Aula F87 (rozā/melna)
74,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Modelis | Aula F87 Pro |
| Krāsa | Rozā / Melna |
| Tips | Mehāniskā (Gray Wood V4 slēdži) |
| Slēdži | Gray Wood V4 (lineārie) |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | Cherry profila PBT double-shot |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiešanas |
| Svars | ~935 g |
| Izmēri | 365.9 x 139 x 41.1 mm |
| Savienojums | Vadu / Bezvadu / 2.4 GHz (Three-mode) |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 (Type-C) |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 87 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 / 2.4 GHz |
| Ražotājs | Aula |
| Akumulatora ietilpība | 4000 mAh |
| Keycap / Switch izvilcējs | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Pieejama |
| Garantija | 24 mēneši |













| Svars | 933 g |
|---|---|
| Dimensijas | 39,05 × 18 × 4,78 cm |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 60% (balta)

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Zvaigžņu nakts)
83,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (Taro Milk)
89,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (melna)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (balta)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (okeāna zila)
89,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK84 (melna)
69,99 € ar PVN




