Klaviatūra Aula F75 (Thunder Black)
74,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Modelis | Aula F75 |
| Krāsa | Melna/Zila |
| Tips | Mehāniskā (Leobog Reaper slēdži) |
| Slēdži | Leobog Reaper (Lineārie) |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | Cherry profila PBT double-shot |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 100 000 000 nospiedumu |
| Svars | ~1023 g |
| Izmēri | 322.7 × 143.2 × 43.1 mm |
| Savienojums | Vadu / Bezvadu / 2.4 GHz (Three-mode) |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB 3.0 (Type-C) |
| Ūdensizturība | Jā |
| Taustiņu skaits | 80 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 / 2.4 GHz |
| Ražotājs | Aula |
| Baterijas ietilpība | 4000 mAh |
| Keycaps / Switch noņēmējs | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |

| Svars | 1023 g |
|---|---|
| Dimensijas | 32,7 × 14,32 × 4,32 cm |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Ducky One 3 65% (migla pelēka)
Klaviatūra Ducky One 3 60% (balta)
Klaviatūra Royal Kludge R65 (Phantom)
54,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge R75 (Sky Cyan)
63,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Putas)

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Laika mašīna)
84,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK84 (balta)
69,99 € ar PVN












