Keychron Q1 magnētiskā zāles efekta Klaviatūra (oglekļa melna)
219,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Ražotājs | Keychron |
| Modelis | Q1 HE (Carbon Black) |
| Krāsa | Carbon Black |
| Tips | Magnētiskā (Hall Effect) |
| Slēdži | Gateron 2.0 Magnetic Nebula |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | Double-shot PBT |
| Taustiņu kalpošanas laiks | ~100 miljoni nospiedumu |
| Svars | ~1735 g |
| Izmēri | 327.5 x 145 x 35.8 mm |
| Savienojumi | Vadu (USB-C), Bluetooth 5.1, 2.4 GHz bezvadu |
| Akumulatora kapacitāte | 4000 mAh |
| Apgaismojums | RGB |
| Programmatūra | QMK / VIA |
| Saderība | Windows / macOS |
| Garantija | 24 mēneši |
| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge R65 (Phantom)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Zvaigžņu nakts)
83,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Putas)
Klaviatūra Royal Kludge RK918 (balta)
59,99 € ar PVN



















