Keychron M7 bezvadu spēļu pele (melna)
59,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
Noliktavā 5 prece/-es
| Krāsa | Melna |
| Svars | 63 ± 3 g |
| Izmēri | 127 × 77 × 42 mm |
| Forma | Ergonomiska (labročiem) |
| Pogu skaits | 8 |
| Slēdži | Huano (līdz 80 milj. klikšķu) |
| Apgaismojums | Nav |
| Sensors | PixArt PAW 3395 |
| DPI diapazons | 100 – 26 000 DPI |
| Akselerācija | 50G |
| IPS ātrums | 650 |
| Polling rate (2.4G / vadu) | Līdz 1000 Hz |
| Polling rate (Bluetooth) | 125 Hz |
| Lift-Off Distance (LOD) | 1.0 / 2.0 mm |
| Savienojuma veidi | 2.4 GHz / Bluetooth 5.1 / USB-C vadu |
| Kabeļa savienotājs | USB-C (ar USB-A adapteri) |
| Programmatūra | Keychron Launcher (pārlūkprogrammā) |
| DPI poga | Ir |
| Baterijas kapacitāte | 600 mAh |
| Baterijas darbības laiks | Līdz 70 h (Bluetooth režīmā) |
| Ražotājs | Keychron |
| Garantija | 24 mēneši |
| Svars | 63 g |
|---|---|
| Dimensijas | 12,7 × 7,7 × 4 cm |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)





