Keychron K15 Max Klaviatūra (melna)
109,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Modelis | Keychron K15 Max (K15M-A1) |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Mehāniskā |
| Slēdži | Red |
| Izkārtojums | Alice 75% |
| Savienojums | USB-C vadu / 2.4 GHz / Bluetooth 5.x |
| Apgaismojums | Balts apgaismojums |
| Akumulators | 2000 mAh |
| Svars | ~700 g |
| Programmatūra | Keychron Launcher / QMK |
| Ražotājs | Keychron |
| Garantija | 24 mēneši |
Keychron
K15 Max

The K15 Max is a low-profile wireless mechanical keyboard featuring an Alice 75% layout. It supports 2.4 GHz, Bluetooth, and wired connections. Empowered by QMK, it offers endless possibilities and enhanced productivity in your work and gaming!

2.4 GHz & Bluetooth Connection
Experience peak gaming performance on the fly with the 2.4 GHz wireless connection boasting a rapid 1000 Hz polling rate. For seamless multitasking across your computer, phone, and tablet, you can effortlessly connect the K15 Max via Bluetooth 5.1 to three devices.

Ultra-Slim
The innovative low-profile Gateron switch is 31% slimmer than conventional normal profile switches makes the aluminum body K15 Max one of the thinnest wireless mechanical keyboards in the world. While still delivering a distinguished tactile response.

Low-Profile Double-shot PBT Keycaps
Designed for premium type feeling, the K15 Max comes with our unique double-shot PBT keycaps that made of durable non-shine-through PBT material with excellent oil resistance for long-term use.

Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge R75 (Sky Cyan)
63,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (Taro Milk)
89,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK100 (balta/pelēka)
79,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Putas)
Klaviatūra Royal Kludge RK918 (balta)
59,99 € ar PVN







