





Ergonomisks spēļu krēsls ThunderX3 CORE Smart Loft (pelēks)
299,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
IZPĀRDOTS
| Krāsa | Pelēka |
| Sērija | CORE |
| Modelis | CORE Smart Loft |
| Materiāls | SoftTouch audums |
| Ieteicamais lietotāja augums | 160–190 cm |
| Maksimālais svars | 150 kg |
| Roku balsti | 4D regulējami |
| Atslādes leņķis | 90–135° |
| Krēsla šūpošanās funkcija | Multifunkcionāls Tilt & Lock |
| Gāzes pacēlājs | Class 4 |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņi | PU, klusi, 65 mm |
| Papildu spilveni | Galvas un jostasvietas atbalsti (magnētiski) |
| Jostasvietas atbalsts | Integrēts, regulējams ar rokturi |
| Sēdekļa forma | Plata forma, bez sānu malām |
| Krēsla svars | 23.5 kg |
| Iepakojuma izmēri | 85 × 70 × 37 cm |
| Montāža nepieciešama | Jā |
| Ražotājs | ThunderX3 |
| Garantijas apkalpošana | 24 mēneši |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)







