




Ergonomisks spēļu krēsls DXRACER Prince Series L C23-LTA (melns/sarkans)
269,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
IZPĀRDOTS
| Krāsa | Melna/Sarkana |
| Sērija | Prince Series L |
| Modelis | C23-LTA |
| Materiāls | Mākslīgā āda (PU) |
| Ieteicamais lietotāja augums | 160–185 cm |
| Ieteicamais maksimālais svars | 125–150 kg |
| Regulējami roku balsti | 3D |
| Atslādes leņķis | 90–135° |
| Krēsla nolieces mehānisms | Multifunkcionāls (Tilt & Lock) |
| Gāzes pacēlājs | Class 4 |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņi | 60 mm klusi, universāli |
| Riteņi ar bremzēm | Nē |
| Papildu spilveni | Galvas un jostasvietas atbalsts |
| Svars | 22.5 kg |
| Iepakojuma izmēri | 37 × 68 × 80 cm |
| Iepakojuma svars | 26 kg |
| Montāža nepieciešama | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Ražotājs | DXRacer |
| Garantijas apkalpošana | 24 mēneši |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)







