Klaviatūras tumšais projekts ALU81A Terra Nova (melns) ISO izkārtojums
119,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Balta |
| Tips | Mehāniskā (Moonstone) |
| Slēdži | Linear G3MS |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | PBT double-shot |
| Taustiņu darbības resurss | 50 000 000 nospiešanu |
| Svars | 2000g |
| Savienojums | Vadu / Bezvadu / 2.4GHz |
| Akumulatora kapacitāte | 8000mAh |
| Kabeļa savienotājs | USB |
| Taustiņu skaits | 81 |
| Apgaismojums | RGB |
| Ražotājs | Dark Project |
| Keycaps puller | Ir |
| Switch puller | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |
Crafted from molten metal, the frame offers superior material consistency
Ensuring reliability, durability, and a stable presence on your desk.
The high-pressure casting process and controlled extreme temperatures create a casing with exceptional acoustic qualities and a genuinely pleasing texture.
Device That Speaks Your Language
We respect your cultural identity and the language you use, which is why our keyboard supports ten languages.
Each keyboard includes nine additional keycap sets, enabling you to easily switch layouts in under a minute.
No longer will you have to adjust to the keyboard—our keyboard adjusts to you.
Refined Aesthetics, Superior Quality
Designed with an ergonomic, slightly rounded CSA profile, the keycaps offer a soft and enjoyable typing experience.
Using doubleshot technology, the legends are molded from an extra layer of plastic, guaranteeing they won’t fade or wear over time.
Typing That Delivers a Soothing, Therapeutic Experience
We don’t leave your typing experience to chance, which is why we use g3ms switches, custom-designed by Black Rock.
The g3ms Moonstone box-type switches feature a unique structure for enhanced stability and a remarkably crisp action.
You’ll also enjoy the calming marbly sound, like marbles softly rolling beneath your fingers
Wireless connection
A reliable wireless connection combined with a powerful 8,000 mAh battery allows to tidy up your workspace and enjoy a long-lasting wire-free experience.
RGB
Stand out or keep it subtle—customize your RGB lighting to your liking. With transparent polycarbonate switches, the backlighting shines brilliantly for an impressive effect.
| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
| Switch'ai |
G3MS Moonstone Switches |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge R75 (Sky Cyan)
63,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge KZZI K75 Pro (Reina)

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (balta)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Laika mašīna)
84,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK H81 (Baltā nakts)
83,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 Plus (zila/balta)
69,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 (melna)
59,99 € ar PVN











