Klaviatūra Epomaker RT80 (balta/pelēka)
109,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Balta / Pelēka |
| Tips | Mehāniskā (Wisteria Linear slēdži) |
| Slēdži | Epomaker Wisteria |
| Hot-Swap | Jā |
| Keycaps | Cherry profils, PBT, Double-Shot |
| Taustiņu darbības resurss | 50 miljoni nospiešanu |
| Svars | 1.5 kg |
| Izmēri | 332 x 130 x 45 mm |
| Savienojums | USB-C, Bluetooth 5.0, 2.4 GHz |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa savienotājs | USB-C uz USB-A |
| Taustiņu skaits | 83 |
| Apgaismojums | RGB |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ražotājs | Epomaker |
| Akumulatora ietilpība | 5000 mAh |
| Keycaps/Switch Puller | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |
| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge RK100 (balta/pelēka)
79,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (melna)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (okeāna zila)
89,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK918 (balta)
59,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 Plus (melna/zila)
69,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK61 (melna)
59,99 € ar PVN











