Keychron V3 Max Klaviatūra (oglekļa melna)
99,99 € ar PVN
• Ātra piegāde, 24 mēnešu garantija, 14 dienu atgriešanas garantija
| Krāsa | Melna/Zila/Sarkana |
| Tips | Mehāniskā (Jupiter Red/Banana Switch) |
| Slēdži | Gateron |
| Hot-swap | Jā |
| Keycaps | PBT Double-shot OSA |
| Ritenītis (Knob) | Ir |
| Taustiņu kalpošanas laiks | 50 000 000 nospiešanas |
| Svars | 1200g |
| Izmērs | 367x141mm |
| Savienojums | Vadu/Bluetooth/2.4 GHz |
| Akumulators | 4000 mAh |
| Kabeļa garums | 1.8m |
| Kabeļa savienotājs | USB-A/USB Type-C |
| Pogu skaits | 88 |
| Apgaismojums | RGB |
| Ražotājs | Keychron |
| Keycaps/slēdžu noņēmējs | Ir |
| Klaviatūras programmatūra | Ir |
| Garantija | 24 mēneši |


![]()












| Svars | Nav pieejams |
|---|---|
| Dimensijas | Nav pieejams |
Piegāde uz jebkuru Venpak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Piegāde uz jebkuru Venipak, LP Express, DPD pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pakalpojuma cena: 3,00 €
Bezmaksas piegāde vai Venipak maksājums!
Piegāde vai kurjers uz jūsu norādīto adresi. Pakalpojuma cena: 5,00 €
Pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā darba dienā.
Piegādes laiks 1–3 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažu produktu piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku nekā parasti (līdz 7 dienām).
(tas var aizņemt ilgāku laiku karantīnas vai svētku laikā)
Saistītie Produkti
Klaviatūra Royal Kludge R65 (Phantom)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK M75 (Taro Milk)
89,99 € ar PVNKlaviatūra Royal Kludge RK100 (balta/pelēka)
79,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK R87 (balta)
54,99 € ar PVN

Klaviatūra Royal Kludge RK H81 (Laika mašīna)
84,99 € ar PVN










